UV dezinfekce vzduchu

UV dezinfekce vzduchu - Charakteristika nových baktericidních lamp NBVE

Cirkulace vzduchu s použitím průtokové baktericidní lampyPrůtoková baktericidní lampa je zařízení s nepříliš vysokým příkonem a jako jednoproudý přijímač negeneruje výrazné provozní náklady, o které by se musel starat ekonomický ředitel nemocnice. Potřeba udržovat stálou, vysokou úroveň mikrobiologické čistoty nemocničních pokojů však znamená, že baktericidní průtokové lampy by měly fungovat nepřetržitě (pozdravovny, nemocniční pokoje atd.) nebo denně."/ Noc (dialýza, kliniky atd.) .).Potřeba kontinuálního zásobování svítidel ve spojení s jejich stále běžnějším používáním činí celkový příkon instalovaných svítidel stále důležitější položkou v celkové energetické bilanci nemocnice. V současnosti jde o poměrně vysoký a hlavně stále rostoucí faktor kreativních nákladů, který dříve či později bude zajímat ty, kdo hledají úspory c ekonomické služby nemocnic a dalších zdravotnických zařízení.V době rozsáhlého hledání úspor a snižování nákladů podnikla naše společnost, přední výrobce baktericidních lamp v Polsku, kroky k návrhu řady energeticky úsporných zařízení pro dezinfekci vzduchu.V současné době vám díky nasazení a práci našich specialistů s potěšením představujeme novou řadu baktericidních průtokových lamp, které se vyznačují mimořádně nízkou spotřebou energie, a proto jsou v provozu LEVNĚ.
Simulace provozních nákladů baktericidní lampy NBVE X 30W Roční spotřeba elektrické energie nepřetržitě pracující baktericidní průtokové lampy vybavené dvěma 30W radiátory napájenými konvenčním způsobem je:
190 VA x 24 h x 365 dní = 1665 kWhRoční spotřeba elektrické energie trvale pracující baktericidní průtokové lampy vybavené dvěma 30W radiátory napájenými energeticky úsporným způsobem je:
85 VA x 24 h x 365 dní = 745 kWh Úspory za jednu lampu lze tedy v závislosti na typu odhadnout na částku mezi 300 a 600 PLN ročně.S rostoucím používáním baktericidních průtokových lamp mohou roční úspory v nemocnicích dosahovat desítek, v případě velkých provozů až stovek tisíc zlotých . 
Proudící baktericidní lampy s nucenou cirkulací vzduchu lze použít v přítomnosti personálu a pacientů (trvalá dezinfekce vzduchu)Zvýšená účinnost baktericidních lamp NBVEDíky použití vysoce účinných baktericidních zářičů TUV 55 W v nových lampách, zavedených koncernem PHILIPS, se podařilo výrazně zvýšit účinnost dezinfekce při zachování současných rozměrů lampy.Zvýšila se také hodnota průtoku vzduchu. Díky energeticky úspornému systému napájení je spotřeba energie vysoce účinné žárovky pouze 115 VA. Dosažené zvýšení účinnosti, a tím i účinnosti svítidla, dosahuje až 80 % oproti svítidlu se standardními 30W zářiči.
Proudící baktericidní lampy s nucenou cirkulací vzduchu lze použít za přítomnosti personálu a pacientů (trvalá dezinfekce vzduchu).

 

želva titul

Blog / Novinky

Inzerce

Čištění aut Praha

Čištění aut Praha