Palivové dřevo

 

Vozidlo s hydraulickou rukou na přepravu kulatiny s celkovou nosností 40 tun. Tímto vozem umíme odvézt 40 prm zboží palivové dřevo cena ve 4 m délkách, na vlastní zpracování zákazníkem. Ochotný a profesionální personál vám palivové dřevo cena složí na vámi požadované místo.

Palivové dřevo cena kvalita

Zpracováváme zásadně pouze tvrdé listnaté palivové dřevo cena, jako buk, dub a habr, surovina je z legální těžby z českých lesů, výběrové kvality. Palivové dřevo cena volně uložené - výhodou volně uloženého, ​​sypaného dřeva je, že zákazník neplatí obal - paletu a nákladnou práci při uložení do palety.

Palivové dřevo cena potřeba

Zákazník si v tomto případě uloží dřevo podle vlastní potřeby. Nabízíme polínka z dřevin buk, dub a habr, délek 25, 33, 40 a 50cm, dle požadavku zákazníka. Palivové dřevo uložené v paletě - dřevo uložené v paletě je snadno manipulovatelné s použitím paletového vozíku a přiblížení dřeva k topnému tělesu. Polínka uložené v paletě jsou délky 33cm, dřevina, buk, dub a habr.

Palivové dřevo cena kulatina

Tato forma palivového dřeva je oblíbená mezi zákazníky, kteří upřednostňují vlastní zpracování do požadované formy, ať už celých, neskládaných špalíků nebo metrovic. Dřeviny buk, dub a habr, průměry špalků jsou 30-40cm, délky 4, případně 5m.

želva titul

Prodej mláďat

mláďata momentálně nejsou k dispozici

Blog / Novinky

Inzerce