Tonování autoskel

 

Nainstalování autofólie (tonování autoskel) vašeho vozidla zaručují dokonalý a nezkreslený výhled z automobilu. Zabraňují podle použitého druhu a odstínu fólie průhlednost do vozidla, omezují průnik sluneční energie a škodlivých UV + IR paprsků do interiéru.

Tónování autoskel vliv

Snížení teploty interiéru má také příznivý vliv na spotřebu paliva, protože redukuje zatížení klimatizace automobilu. Jak ošetřovat auto skla po instalaci fólií (tónování autoskel)? Auto skla s aplikovanou fólií nevyžadují žádnou speciální údržbu, nutno však dodržet několik našich rad a pokynů.

Tónování autoskel čištění

Auto skla s aplikovanou autofólií myjte z vnitřní strany nejdříve po uplynutí 2 týdnů od instalace. Používejte měkký čistý hadr, měkký papír typu kapesníku nebo syntetický materiál. Lze také použít měkkou látku, nebo gumovou stěrku. Používejte obyčejný saponát (jar) nebo značkové čističe skel.

Tónování autoskel záruka

Fólie, které používáme pro tónování autoskel, jsou tepelně smršťující což umožňuje instalovat fólii na sklech profilovaných z jednoho kusu, mají 7-letou záruku výrobce. (Série má doživotní záruku), do uplynutí doby barvu a dodatečně zadrží až 100% škodlivého ultrafialového záření, což chrání interiér automobilu před vyblednutím a prasklinami.

želva titul

Prodej mláďat

mláďata momentálně nejsou k dispozici

Blog / Novinky