Stěhování těžkých břemen

Stěhování těžkých břemen - Hydraulické zvedáky – jaké jsou jejich výhody?

 
Univerzální a spolehlivý provoz za všech okolností je tedy možný pouze díky kombinaci několika zvedacích a čerpacích zařízení. Kompletní sada obsahuje všechny potřebné hadice , čerpadlo , zvedák , protitlak a vozík pro přepravu . Máme také strojní zvedáky bez integrované pumpy , které lze nastavit samostatně. Jaké jsou jejich výhody?
 
Nářadí se dokonale přizpůsobí nákladu a je stabilní i ve zvednutém stavu. Odnímatelné čerpadlo a vyměnitelné otěrové desky výrazně snižují náklady na údržbu . Protože je pracovní zatížení rozloženo na mnohem větší plochu a za všech pracovních podmínek, je uživateli zaručeno menší opotřebení vodítek. Za vysoký výkon zvedáku s velmi nízkou vlastní hmotností jsou zodpovědné nejen prvotřídní materiály, ale také unikátní design . Čím vyniká? Co dalšího o něm stojí za to vědět?
 
    Patentovaný systém zvedáku drápů je zodpovědný za bezpečný provoz a pohyb zvedáku. Použití pružinové oceli zajišťuje vysokou odolnost proti nárazu . Zároveň se snižuje riziko vzniku trhlin .
    Vzhledem k tomu, že se ergonomické opěrné nohy otáčí o 180 stupňů, je možné snadno a bezpečně umístit zvedák bez ohledu na to, kolik místa je k dispozici.
 

 

želva titul

Blog / Novinky

Inzerce